Käevõru: amasoniit, hauliit, liivakivi

Kuumakse al. 8.91€ / 6 kuud

52.39 


Amasoniidist, hauliidist ja kuldsest liivakivist helmestega käevõru. Käevõru kaunistavad lisaks metallhelmed. Paelad on nahast. Käevõru sobib käele 16-24 cm, reguleerimisvõimalusi on käevõrul 3.

Tarneaeg antud tootele 7-14 päeva.

Laost otsas

  Teavita mind, kui kaup on müüki tulnud!
  Saadame teate, kui kaup on müügile jõudnud!

(Soovid teavituse tühistada? Kliki siia!)

Kirjeldus

Amasoniidist, hauliidist ja kuldsest liivakivist helmestega käevõru. Käevõru kaunistavad lisaks metallhelmed. Paelad on nahast. Käevõru sobib käele 16-24 cm, reguleerimisvõimalusi on käevõrul 3.

 

AMASONIIT

Amasoniit on rahu ja tasakaalu kristall. Mõjub inimesele rahustavalt ja aitab leida elus tasakaalu. Eriti kasulik elu keerulistel hetkedel. Annab ka juurde energiat, et paremini probleemidega toime tulla.

Kaitseb ebaõnne eest. Aitab inimesel leida elus kindla tee, mida mööda liikuda. Sealjuures aitab kristall luua rikkust ja õnne. See ei juhtu küll kunagi kiiresti, vaid samm-sammu haaval. Just nende omaduste tõttu on amasoniiti juba kasutatud ammustest aegadest.

Aitab inimestega suhelda ja oma mõtteid teisteni viia. Seepärast on amasoniiti hea kanda või enda läheduses hoida läbirääkimiste, tööintervjuude või kohtuistungute ajal. Sobib suurepäraselt aktiivset suhtlemist nõudvaid tööülesandeid täitvatele inimestele.

Tööalases elus aitab amasoniit oma ideid teostada, julgustab ideedega teiste inimeste ette tulema. Annab juurde hulganisti energiat, et tööalaste probleemidega paremini toime tulla.

Ärimaailmas aitab päevavalgele tulla pettustel. Aitab eemale hoida ebaausatest inimestest või tehingutest.

Amasoniit aitab luua harmoonilisema õhkkonna kõikjal seal, kus valitseb korrapäratus ja pinged. Amasoniidi kristalli tasuks hoida koduseinte vahel, kuna aitab luua kodus harmoonilisema õhkkonna. Soodustab pereliikmete omavahelisi suhteid.

Armastuse vallas on amasoniit väga positiivsete mõjudega kristall. Aitab partneritel üksteist paremini mõista, üksteist toetada ja julgustada. Vähendab kriitikat üksteise suhtes. Aitab siluda partnerite silumata tahkusid, et suhe paremini toimida saaks.

Suurepärane kristall loomeinimestele, kellel suurendab loovust ja annab juurde inspiratsiooni loometööga tegelemiseks.

Amasoniit on tõekristall. Kui tunned, et oled ümbritsetud inimestega, kes ei räägi Sulle asjadest tõtt, siis kanna amasoniiti enda läheduses. See sunnib inimesi tõtt rääkima või sunnib neid tegema midagi sellist, et tõde päevavalgust näeks.

Tervise seisukohalt on amasoniidil eelkõige rahustav toime. Seeläbi vähendab stressi, parandades südame ja veresoonkonna seisu. Aitab vererõhku normaliseerida.

Amasoniit tasuks enda lähedal hoida neil inimestel, kes on stressis või muretsevad liialt palju.

Amasoniit seostatakse kurguga. Aitab vähendada köha, kurguvalu jne.